Батл: Диканька vs Харків

У суботу на нижньому (щучому) ставку пройшла матчева зустріч між рибаками з Харкова і командою з Диканьки. Якщо бути точним, то харківську команду доукомплектували юним даруванням з Орданівки – Тарасом. Тарас особисто знайомий з кожною щукою в Горбатівці і давно придержується принципу «піймав – відпусти». Команду з Диканьки вдало доповнили сусіди з Шишак. Нажаль полтавчани, яких запрошували на батл, не знайшли часу для участі в змаганні, або розуміли, що шансів на перемогу у них немає.

image(1)

Загальне фото перед батлом і в бій. Перший тур проходив в зоні від греблі до парома. Команда з Диканьки зразу дала зрозуміти, хто вміє ловити рибу і через 20 хвилин повела в рахунку 6:0, але далі не все було так легко. Харківчани прийшли до тями після нокдауну і дали бій, але до завершення тайму уже нічого не змогли вдіяти. Тайм закінчився з рахунком 10:4.

ff

image(2)
Другий час проводили на протилежному березі (від дамби до навісу). Щука вперто не хотіла ловитися. Хвилин двадцять рахунок був 0:0. Але все ж таки рибакам вдалось найти ключик до неї. В упертій боротьбі знов перемогу святкували диканчани – 4:3.

дд
Третій тур проводився від заливу до переходи. І тут харківчани зразу взяли «бика за роги» і майже миттєво розловилися трьома щуками: повівши в рахунку 0:3. Але не все так просто, диканчани потихеньку почали скорочувати розрив в рахунку, а точка з якої їх суперники брали рибу одна за одною замовчала. І все ж фортуна в цей день була на боці господарів, 9:8.

image(4)

image
Загальний рахунок зустрічі – 3:0, впевнена, але не легка перемога диканської команди. Ось така вийшла квінтесенція рибальського і спортивного азарту. Більше трьох годин турніру пролетіло як одна мить.

ww

Після зустрічі було нагородження переможців і чудова уха від Михалича (хоча мабуть все таки від Володимирівни). Дружні посиденьки, спілкування, добрий настрій і позитивні емоції. Що ще потрібно для чудового відпочинку?

This entry was posted in Близъ Диканьки. Bookmark the permalink.

One Response to Батл: Диканька vs Харків