Кілька новин станом на 28.03.17

Перші весняні щуки, піймані в Горбатівці:

20170326_141217

І, що не менш приємно, дорога від Орданівки до Горбатівки прогрейдерована і вирівняна. Їхати одне задоволення.

20170328_154332

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

Початок нового сезону в Горбатівці.

Почнем з новин і анонсів.

 1. В ставки прибуло суттєве поповнення щуки.
 2.  До проведення весняного Чемпіонату Потавської області (22 – 23 квітня) діє суворий спортивний режим: піймав – відпусти. Виключення можливе тільки з особистого дозволу власника.
 3. Тренування спортсменів дозволено до 16 квітня.

Умови риболвлі на хижу рибу.

 1. Одноразова рибалка – 180 грн.
 2. При покупці відразу пяти рибалок – 150 грн./1 рибалка.
 3. При покупці відразу десяти рибалок – 120 грн./ 1 рибалка.
 4. Як приємний бонус. Кожен хто оплатив рибалку, гарантовано має право на безкоштовну юшку і 50 гр. молодого “віскі” від місцевих майстрів.
 5. Власник, з кожної проплати за рибалку, виділяє 10 грн. на формування призового фонду “Батлів вихідного дня”.
 6. Рибалка повинен мати при собі засоби, що гарантують обережне поводження з рибою (підсак, екстрактор, розжим і т.п.)

Батли вихідного дня.

 1. Запланованно, що вони будуть проводитися кожну другу і четверту неділлю місяця. (26.03.17, 9.04.17, 23.04.17 – пропускаємо, далі по схемі).
 2. При наявності бажаючих – батли можуть проводитись і в інші дати.
 3. Внесок – 100 грн. 50% – власнику водойми, 50% – на призовий фонд. До призового фонду додається сума, яку власник сформував з плати за рибалку.
 4. Переможець отримує – 50%, 2 місце – 30%, 3 місце – 20%.
 5. Правила прості – два тури, хто більше наловить хвостів, той і переможець.
 6. Умови змагань можуть змінюватись.

 

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

FANATIK Кубок Полтавской области по ловле хищной рыбы спиннингом с берега 2016

З 23 по 25 вересня в Горбатівці проходив “FANATIK Кубок Полтавской области по ловле хищной рыбы спиннингом с берега 2016”. Як завжди змагання пройшли на дуже високому рівні завдяки співпраці ПОФРС і адміністрації Близъ Диканьки. Розповідати можна дуже багато, але фото скажуть про атмосферу турніру набагато більше.

Все затихло перед стартом:

2016-09-25-07-59-16

Нажаль фото с самих змагань майже нема, та й коли було фотографувати, але одне фото є. Моя фізіономія з горбатівським окунем. Посміхаємось обоє:

2016-09-17-09-56-30

Загальне фото учасників

2016-09-25-15-30-30

Команди учасники від ПОФРС: чемпіони і призери

image3

Михалич, жодного разу за змагання не взяв спіннінг до рук, а грамоту отримав. А тут одбігав два дні як носорог і … нічого.

2016-09-25-15-20-10

Костян гризе медаль. Хижак.

2016-09-25-15-32-16

І сама приємна частина змагань – дружні посиденьки. Ось він володар Кубку Полтавської області: Запара Міша. Позитивчик.

2016-09-25-16-28-58

Знаменитий тост від Михалича. Скільки разів слухаю його тости, він ні разу  не повторюється.

2016-09-25-16-10-54

Володимирівна. Тепер уже можна перевести подих.

2016-09-25-16-07-57

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

Звіт про рибалку від Хлонь Ігора

Ловля окуня на місцевих водоймах мого селища для мене тимчасово втратила свій інтерес, хотілось порибалити з прицілом на щуку. З вибором водойми особливо не переймався, вирішив відвідати неподалік розташовану водойму, в якій достатня кількість хижака, та на якій наприкінці вересня цього року планується проведення Полтавських обласних змагань з лову хижої риби спінінгом з берега. Так як останнім часом погодні умови, що склалися, не давали можливості комфортно рибалити впродовж дня, то часові рамки фішінга були визначені від 05.00 до 10.00 . Прибувши на місце ще до сходу сонця, навколишня природа місцевості, зустрічала мене неймовірною красою, свіжістю та тишею, яку заповнювали лише щебетання пташок та звичайно ж плюскання риб у водоймі )))) . То не втрачаючи жодної хвили ранкової пори швидко збираю лайтовий та мікрушний комплекти і направляюся ближче до води.

11

12

13

Враховуючи повний штиль та відсутність будь-якої рослинності у воді змушують мене перевірити наявність хижої риби «під ногами», ставлю 2 гр. + нано міноу, виконую перші заброси, – тиша, далі фіштейл – також тиша, отже, якщо і окунь не відгукується, то тут є щука! Черга перевірених твістерів Dragon DIVER 1,5″ і на першій же проводці без особливих намагань спокусилась невелика щучка, яку обережно завожу у сачок та доставляю на берег для першої фото сесії, через пару хвилинок бережно відпускаю підростати .

21

Щоб встигнути обловити водойму на обох берегах вирішую довго не затримуватися на кожному місці. У наступній точці натрапляю на стайку окуня різних розмірів, в чергове перевірені правильні приманки не підводять мене… )))
22

Рухаючись по берегу, вирішую перевірити активність судака. Несподівано отримую шалену подачу, утримуючи вудлище двома руками спостерігаю, як швидко вимотується мій шнур зі шпулі. За його міцність я не турбувався, а от відсутність будь-якої реакції незнайомця на тому кінці шнура на мої намагання розвернути його в напрямку берега заставляла мене трохи нервувати . Батл продовжувався менше 2 хв., незнайомець звільнився від гачка, лишивши мені на двійнику луску розміром з п’ять копійок .

31

Майже на кожній точці я отримував покльовки, які в подальшому реалізовував, висока активність хижака спостерігалася приблизно до 07.00, далі кльов затихав. Рухаючись під посадкою акацій я вирішив перевірити реакцію риби на коливалки. Коли дістав третю зубату красуню то помітив. що ловлю лише з флюром Dragon Invisible 0,28 мм. без металевого поводка, далі ризикувати не став поставив поводок.

32

 

Час минав швидко, сонце підіймалося вище, почала даватися в знаки незначна втома. Отримавши масу позитивних вражень від рибалки вирішив покинути водойму, бо на черзі був «пікнік вихідного дня» з родиною.

Далі буде…)))

З повагою, Хлонь Ігор.

Posted in Щука | 2 Comments

Карасі як кепки

Літня спека дала нам всим перепочинок. Хмари частенько ховають сонце і йому не вдається розгулятися наповну. Ось і ранком в один з таких днів вдалося порибалити на Верхньому ставку в Горбатівці.

2016-07-10_11.54.19

Майже зразу, коли перший фідер був приведений в бойове положення, сталася покльовка. І чудовий карась перекочував із ставка в садок. Промайнула думка – “ну зараз почнеться”. Але слідуючого карася прийшлося чекати майже годину. Далі пішло трішки веселіше. Карась ловився не часто, але покльовки були впевнені. Всі спроби були реалізовані.

Коли сонце піднялося і уже промайнула думка про завершення риболовлі (шість відмінніх карасів, досить щоб отримати естетичне і кулінарне задоволення всій родині) сталося найголовніше – чудова покльовка від білого амура. Боротьба була запеклою – якимось чином він вибрав фідер з самим маленьким тестом і мяким строєм. Хвилин десять амур заставляв мій організм виробляти адреналін, але все ж таки удача було на моєму боці.

2016-07-10_12.18.36

Чудове завершення рибалки.

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

Судак выручил

2016-06-14_18.22.57

Конечно, время в которое я попал на берег пруда, удачным назвать весьма сложно, но выбирать иногда не приходится. Полуденная жара только немножко пересела, а я уже со своим Fishmaker от DRAGON-а на берегу. Начинаем с проверенных приманок, но в планы хищных рыб не входил пункт о клеве. Два часа изнурительных бросков принесли лишь два неуверенных тычка. И вот когда остатки надежды на удачу улетучивались, а весь арсенал приманок был сполоскан, произошло чудо – уверенная поклевка на выбросе. По ощущениям рыба не мелкая. Борьба. И вот он красавец на берегу – судак весом до двух килограмм. Вот так рыбалка, которая уже была почти потеряна, стала весьма удачной.

2016-06-14_18.23.15

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

Батл: Диканька vs Харків

У суботу на нижньому (щучому) ставку пройшла матчева зустріч між рибаками з Харкова і командою з Диканьки. Якщо бути точним, то харківську команду доукомплектували юним даруванням з Орданівки – Тарасом. Тарас особисто знайомий з кожною щукою в Горбатівці і давно придержується принципу «піймав – відпусти». Команду з Диканьки вдало доповнили сусіди з Шишак. Нажаль полтавчани, яких запрошували на батл, не знайшли часу для участі в змаганні, або розуміли, що шансів на перемогу у них немає.

image(1)

Загальне фото перед батлом і в бій. Перший тур проходив в зоні від греблі до парома. Команда з Диканьки зразу дала зрозуміти, хто вміє ловити рибу і через 20 хвилин повела в рахунку 6:0, але далі не все було так легко. Харківчани прийшли до тями після нокдауну і дали бій, але до завершення тайму уже нічого не змогли вдіяти. Тайм закінчився з рахунком 10:4.

ff

image(2)
Другий час проводили на протилежному березі (від дамби до навісу). Щука вперто не хотіла ловитися. Хвилин двадцять рахунок був 0:0. Але все ж таки рибакам вдалось найти ключик до неї. В упертій боротьбі знов перемогу святкували диканчани – 4:3.

дд
Третій тур проводився від заливу до переходи. І тут харківчани зразу взяли «бика за роги» і майже миттєво розловилися трьома щуками: повівши в рахунку 0:3. Але не все так просто, диканчани потихеньку почали скорочувати розрив в рахунку, а точка з якої їх суперники брали рибу одна за одною замовчала. І все ж фортуна в цей день була на боці господарів, 9:8.

image(4)

image
Загальний рахунок зустрічі – 3:0, впевнена, але не легка перемога диканської команди. Ось така вийшла квінтесенція рибальського і спортивного азарту. Більше трьох годин турніру пролетіло як одна мить.

ww

Після зустрічі було нагородження переможців і чудова уха від Михалича (хоча мабуть все таки від Володимирівни). Дружні посиденьки, спілкування, добрий настрій і позитивні емоції. Що ще потрібно для чудового відпочинку?

Posted in Близъ Диканьки | 1 Comment

Рибальський клуб “Горбатівка”

Рибальський клуб «Горбатівка».

Шановні друзі!

Повідомляємо, що створено рибальський клуб «Горбатівка». На початковому етапі діяльність клубу буде поширюватись на верхній і нижній ставки в с.Горбатівка. Основною метою створення клубу є популяризація любительської і спортивної риболовлі.

Завданнями клубу на початковому етапі:

 • Створення умов для трофейної риболовлі на щуку;
 • Підтримання концентрації хижої риби на достатньому рівні для проведення різного виду змагань, турнірів і рядових рибалок;
 • Зниження фінансового навантаження на членів клубу, під час риболовлі на Горбатівських ставках;
 • Приємний відпочинок в колі однодумців.

Що отримають члени клубу:

 • Риболовля на хижу рибу буде складати 50 грн./день;
 • Суттєві знижки на послуги проживання і ресторану;
 • В день масових заходів під егідою рибальського клубу «Горбатівка», для членів клубу, уха в ресторані – безкоштовно;
 • Також між членами клубу будуть проводитись заочні турніри на найбільшу пійману рибу місяця. В якості призів будуть розігруватись: безкоштовні рибалки або відпочинок в будиночках;
 • І це далеко не все.

Для перших 15 рибаків річний внесок буде складати 500 грн. Внесок для послідуючих бажаючих буде становити 750 грн. Розподіл коштів від внесків та пожертвувань буде проходити слідуючим чином: 90% буде направлено на зариблення ставків (основний напрямок трофейні екземпляри), 10% буде направлено на призовий фонд для різних видів рибальських змагань. Інших витрат з бюджету клубу не передбачено.

Телефони для довідок: 068-1660201 Олександр, 099-4080991 Ігор.

Posted in Близъ Диканьки | Leave a comment

Горбатовские караси

Наконец то и у меня дошли руки до ловли карася. В полпятого был на водоеме. В качестве прикормки использовал наполовину самодельную смесь, изготовленную на основе польской прикормки Dragon Magnum в которую добавил отходы печенья и измельченное зерно (пшеница, кукуруза).

2016-05-25 12.11.56

2016-05-25 12.15.00

До полседьмого караси игнорировали меня, а может просто отдыхали – ожидая, когда солнце разбудит их, перемахнув через прибрежные деревья. После этого, чеховские любимцы начали проявлять себя нечастыми, но регулярными поклевками. Делали они это весьма уверенно, даже можно сказать, нагло. Кончик фидера не дрожал о поклевке, а скорее махал. Сходов не было, вообще.

2016-05-25 12.16.26

Закончил рыбалку примерно в одиннадцать. Результатом остался доволен. Что бы реально показать размер карасей: сперва сравнил их с ножничками, а потом со своим кроссовком в размере 43.

А вечером, конечно, караси в сметане. На фото этап приготовления.
2016-05-06 20.02.09

Posted in Близъ Диканьки | 1 Comment

Рибалка на Миколая

22.05.16 року. Дощі льють без перестанку кілька тижнів. Але сьогодні вдалося потрапити на пару годин до горбатівських щук на нижньому ставку. Першу годину присвятив різного роду експерементам. Висновок: “щука вже має досвід спілкування з рибалками і “на все” не хоче ловитися”. Закінчивши з експерементами, насолодився миттєвостями боротьби з хижаком. Серед десятка щук вдалося натрапити на досить унікальний екземпляр – справжнього бійця. Щука порадувала кількома чудовими “свічками” над водою і “піруетами” під водою. Досить довго не здавалася і в честь цього була сфотографована і відпущена “з почестями”.

2016-05-22 11.17.18

Фото бійця

2016-05-22 11.15.37

Цікавий кадр

Posted in Щука | Leave a comment